Hotel Imperial

Hotel Imperial

Hotel Imperial znajduje się na obrzeżach Bolonii, ale oferuje bardzo dobry standard za niską cenę. Dobrze skomunikowany z centrum miasta.

Pierwszy raz wybraliśmy hotel tak daleko od centrum miasta, ale skusiła nas niska cena oraz bardzo dobre opinie w internecie.

Nie zawiedliśmy się – w przypadku ponownego przyjazdu pierwsze kroki skierowalibyśmy właśnie tu.

Imperial znajduje się na ostatnim przystanku linii 25 – Dozza. Autobusy odjeżdżają kilka razy w ciągu jednej godziny –  średnio co 10 minut, a czas dojazdu do miasta to około 20 minut.

Dzięki temu, że hotel położony jest za miastem, panuje tu przyjemna cisza. Sam obiekt o bardzo przyjemnym standardzie, bardzo czysty, a na miejscu czekają nas przestronne pokoje. Bardzo ładna i przestronna łazienka z bidetem. Zaznaczamy przestronna, gdyż w hotelach we Włoszech w których nocujemy mamy zwykle malutkie pokoiki i mikroskopijne łazienki.

Dobrze pracująca klimatyzacja jest w cenie, a dodatkowo w oknach znajdują się metalowe żaluzje, które samodzielnie otwieramy i zamykamy (elektryczne).

W cenie pobytu są śniadania w hotelowym bufecie. Jak na warunki włoskie świetne, jest w czym wybierać i można solidnie zjeść, choć głównym daniem śniadaniowym są oczywiście rogaliki, słodkie ciasta itd.

W pobliżu nie ma żadnego sklepu, a najbliższe znajdują nieco ponad 800 metrów od hotelu. Pierwszego dnia recepcjonistka zamówiła nam tanią pizzę z rewelacyjnej pizzeri Gnam Gnam, do której zajrzeliśmy również ostatniego dnia.

Na terenie obiektu znajduje się niewielki plac zabaw.

Hotel Imperial
Hotel Imperial
Hotel Imperial
Hotel Imperial
Hotel Imperial

Jeśli zależy ci na dobrym standardzie, ciszy, a jednocześnie bardzo niskiej cenie – polecamy!

Sprawdź aktualne, najlepsze ceny w hotelu IMPERIAL ***

Zostaw odpwowiedź

Twój adres nie będzie publikowany. Wymagane pola zostały zaznaczone *

*