Florence City Pass

Florence City Pass to karnet łączący transfer z lotniska we Florencji lub Pizie z atrakcjami oraz autobusem turystycznym.

Florence City Pass to karta, którą pakietuje firma Ticketbar. Wyróżniona jest cena za osobę dorosłą oraz za dzieci do 12 lat. Dzieci w wieku 0 – 2 lata otrzymują wszystkie świadczenia za darmo.

W cenę pakietu wchodzi

  • Transfer z lotniska we Florencji lub Pizie
  • Galeria Uffizi
  • Galeria Akademia lub kopuła Katedry
  • Autobus turystyczny Hop on Hop off przez 24h

Cena

Rodzaj biletu Cena
Normalny 93,00 euro
Ulgowy (3 – 12 lat) 43,70 euro

Rezerwacja

Przy zakupie karty podajemy lotnisko, z którego chcemy dojechać do miasta. W przypadku przylotu do Florencji, transfer będzie zorganizowany bezpośrednio do miejsca noclegu. W przypadku lądowania w Pizie, transfer odbędzie się na główny dworzec autobusowy.

Po zakupie karty otrzymasz potwierdzenie, a następnie zostaniesz poproszony o preferowane godziny oraz daty wejścia do atrakcji zawartych w pakiecie. Następnie wszystkie vouchery otrzymasz email.

Nie trzeba wskazywać daty korzystania z autobusu turystycznego. Wsiadasz w dowolnym momencie i od pierwszego zeskanowania biletu możesz nim podróżować przez 24h.

Kupon 20%

Po zakupie karty Florence City Pass otrzymasz kupon rabatowy 20% na atrakcje, których sprzedażą zajmuje się Ticketbar. Dzięki samemu kuponowi można sporo zaoszczędzić! Dotyczy to tylko wcześniejszych rezerwacji online na stronie, której link otrzymasz wraz z kodem rabatowym. Są to m.in.

Zostaw odpwowiedź

Twój adres nie będzie publikowany. Wymagane pola zostały zaznaczone *

*